HakkımızdaManolya Pastaneleri

image

Hakkımızda

Manolya Pastaneleri, 1980 yılında Göztepe 'de açılan ilk mağazası ile faliyetlerine başlayan Manolya Pasteneleri İstanbul'un bir çok semtinde nezih mağazalarıyla hizmet vermektedir. Manolya, harikulade lezzetleri, teknolojinin ve ustalığın en ileri düzeyde uygulandığı modern tesislerinde, son derece titizlikle 40 yılı aşkın deneyimi ile alanında özel bir yere sahip olup günlük 250 çeşidin üzerinde standart ürün üretmektedir. Manolya Pastaneleri ;Catering ve Private Label üretim hizmeti de vermekte olup (HİSAD) Hijyen ve Sanitasyon Derneği'nin kurucularındandır. Manolya Pastaneleri'nin bütün şubeleri merkeze bağlı olup firmamız tarafından bayilik verilmemektedir.

 
 

Tarihçe

1980 yılında Hikmet Kantarcı ve üç kardeşi ;İsmet Kantarcı, Mevlüt Kantarcı ve Fuat Kantarcı ile beraber İstanbul Göztepe 'de MANOLYA PASTANELERİ'nin temeli atılmıştır.

Kısa sürede kalitesi ve lezzetiyle rakiplerinden farklılığını ortaya koyan Manolya Pastanesi, yediden yetmişe tüm herkesin müdavimi olduğu bir pastane haline geldi. Müşteri taleplerinin hızla büyümesi sonucu 1995 yılında İstanbul Sultanbeyli'de kendi ismini de taşıyan Manolya Plaza içersindeki 2800 metre karelik alana üretim fabrikasını kurdu. Toplam dokuz şubesi bulunan Manolya Pasteneleri 'nin, Anadolu yakasında sırasıyla; Göztepe, Sahrayıcedit, Suadiye, Küçükyalı, Kartal, Ataşehir, Çekmeköy ve Bostancı' da, Avrupa yakasında ise Gayrettepe' deki şubeleri ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir.. Manolya Pastaneleri satış ağını ve ürün çeşitliliğini sizlere daha iyi hizmet sunmak adına her geçen gün talepler doğrultusunda daha iyiye doğru geliştirerek yoluna hızla devam etmektedir.

System.String[]

Misyonumuz

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına sürekli artan ve gelişen ürün çeşitleri ve kalitesiyle müşterilerinin hayatında vazgeçilmez bir tat olabilmek.


Vizyonumuz

Faliyet göstermiş olduğumuz gıda sektöründe pastacılık,çikolata ve profiterol üretiminde uzmanlaşarak Türkiye' de en iyi olabilmek.


Hedefimiz

Manolya Pastaneleri satış ağını ve ürün çeşitliliğini sizlere daha iyi hizmet sunmak adına her geçen gün talepler doğrultusunda daha iyiye doğru geliştirerek yoluna hızla devam etmektedir.